ارائه خدمات ترخیص خودرو در نرم افزار «پلیس من» 

خبرگزاری ایسنا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نصراله بیگلری در تشریح این خبر اظهار کرد: این نرم افزار به منظور تسریع در ارائه خدمات، ارتقای رضایت مندی، اصلاح و ساماندهی فرآیند ترخیص وسایل نقلیه توقیفی با حذف تشریفات زاید و کاهش هزینه ها از طریق ترخیص اینترنتی قابل اجرا خواهد بود.

وی افزود: با توجه به قرار گرفتن در ماه ضیافت الهی و تسهیل خدمات به هموطنان در ماه مبارک رمضان، پلیس با حذف تشریفات اداری و پیشگیری از مراجعه مکرر متقاضیان به بخش های مختلف، این فرصت را از طریق اینترنت برای شهروندان مهیا ساخته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران تصریح کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به سایت کافه بازار «اپلیکیشن پلیس من» را دریافت و از خدمات پلیس بهره مند شوند.

سرهنگ بیگلری خاطرنشان کرد: شهروندان با نصب و عضویت در این اپلیکیشن به راحتی می توانند برخی امور پُرکاربرد نظیر استعلام و پرداخت خلافی اتومبیل یا موتورسیکلت، ترخیص خودرو، نوبت دهی، استعلام گواهینامه، نمره منفی و غیره را بدون نیاز به مراجعه حضوری به صورت آنلاین انجام دهند.

در پایان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران برخی از تسهیلات این طرح را اینگونه اعلام کرد: فراهم کردن شرایط تقسیط جرایم رانندگی با اعطای فرصت یک ساله،  امکان ترخیص وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث با اخذ تعهد، هماهنگی با شرکتهای بیمه در بخشودگی جریمه دیرکرد تمدید و تقسیط خرید بیمه، ترخیص وسایل نقلیه با ارائه مدارک مالکیت توسط مالک یا وکیل وی در صورت نداشتن قبض پارکینگ و ترخیص وسایل نقلیه توسط مالک یا متصرف قانونی با ارائه و احراز اصالت مدارک وسیله نقلیه و مدارک هویتی مراجعه کننده امکان پذیر خواهد بود.

ارائه خدمات ترخیص خودرو در نرم افزار «پلیس من»