امضای ۴۵ قرارداد نفتی در دولت سیزدهم/ به سمت بی اثر کردن تحریم‌ها حرکت می‌کنیم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، «سید محمد حسینی» امروز (دوشنبه) در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران ادیان توحیدی و جانبازان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران که با حضور وزیر نفت و معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش برگزار شد، اظهار داشت: از دوران انقلاب نقشی که کارکنان شرکت نفت در اعتصابات داشتند، ضربه موثری بر رژیم ستمشاهی وارد کرد.

وی ادامه داد: در دوران جنگ نیز فداکاری بسیاری داشتند و جنگ نفتکش ها را هنوز فراموش نکرده‌ایم.

حسینی با اشاره به اینکه در ان زمان وابستگی اقتصاد کشور به نفت بود، گفت: ایستادگی در آن شرایط کار بزرگی بود. 

وی با اشاره به اینکه گزارش‌های وزیر نفت در دولت همواره اخباری است که نشان دهنده پیشرفت و کار تلاش است، افزود: اینگونه نیست که همه چیز به مذاکرات وین گره خورده باشد.

حسینی تاکید کرد: ما معطل نمی‌شویم و به سمت بی اثر کردن تحریم‌ها حرکت می‌کنیم و البته مذاکره میز در جای خود انجام می‌شود. 

معاون رییس جمهوری ادامه داد: آنگونه که وزیر نفت اعلام کرده، در ۶ ماهه اول دولت سیزدهم ۴۵ قرار داد و تفاهم نامه در این مدت با سرمایه گذاری ۱۵.۶ میلیارد دلار منعقد شده است و این نشان نی دهد ما معطل مذاکرات نمانده‌ایم.

به گزارش ایرنا، مراسم تجلیل از خانواده معظم شهداء و ایثارگران ادیان توحیدی و جانبازان شرکت ملی پالایش و پخش امروز (۱۶ اسفندماه) با حضور معاون رئیس جمهور در امور مجلس، قائم مقام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید امور ایثارگران،‌ وزیر نفت، ‌معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش و نمایندگان ادیان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

امضای ۴۵ قرارداد نفتی در دولت سیزدهم/ به سمت بی اثر کردن تحریم‌ها حرکت می‌کنیم