تایید اطلاعات افشا شده از فیش حقوقی رئیس موساد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که منابع نزدیک به رئیس موساد بیان داشته‌اند مطالبی که درباره رئیس موساد منتشر شده واقعاً جدید است.

گروه هکری موسوم به دستان باز روز شنبه اطلاعات جدیدی از «دیوید بارنیع» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) را منتشر کردند. این گروه هکری در جدیدترین اقدام خود تصاویر مربوط به فیش حقوقی رئیس موساد را منتشر کردند.

هفته گذشته رسانه‌های اسرائیلی ادعا کردند یک گروه هکر ایرانی فیلم‌هایی را به زبان‌های انگلیسی، عربی و فارسی منتشر کرده است که شامل مطالب زیادی درباره رئیس موساد و خانواده‌اش است.

رسانه‌های صهیونیستی چهارشنبه گذشته از احتمال بالای هک اطلاعات «دیوید بارنیع» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) خبر دادند.

گروه هکری موسوم به «دستان باز»، به تازگی در یک کانال تلگرامی ویدئویی را منتشر کرد که در آن، اسنادی محرمانه، اطلاعات شخصی و گزارش‌های مالی از رئیس موساد فاش شد. طبق اعلام این گروه ناشناس، داده‌های هک شده در نتیجه یک عملیات هشت‌ساله از چند هدف در داخل خاک فلسطین اشغالی از جمله مقامات ارشد سرویس‌های امنیتی و نظامی حساس تل‌آویو به دست آمده است.

رژیم صهیونیستی هفته گذشته سعی کرد که اطلاعات منتشر شده مربوط به رئیس موساد را قدیمی معرفی کند. اما گروه دستان باز به منظور اثبات جدید بودن اطلاعات خود، دو نسخه از فیش حقوقی رئیس موساد را منتشر کرد و رسانه‌های عبری با اشاره به اطلاعات مندرج در این اسناد اشاره کردند که رئیس موساد سالانه ۸۷۰ هزار شِکِل (واحد پول رژیم صهیونیستی) حقوق دریافت می‌کند.

تایید اطلاعات افشا شده از فیش حقوقی رئیس موساد