بایدن نوروز را تبریک گفت

خبرگزاری ایسنا

به گزاش ایسنا به نقل از هیل، در بیانیه‌ کاخ سفید آمده است: « جیل و من بهترین آرزوها را برای همه کسانی که امروز نوروز را در ایالات متحده و سراسر جهان جشن می‌گیرند – از جمله در ایران و در سراسر خاورمیانه، در آسیای مرکزی و جنوبی، در کشورهای قفقاز، و در اروپا» ابراز می‌کنیم.

در بیانیه بایدن آمده است:  «تعطیلات نوروزی خانواده و دوستان را دور هم جمع می‌کند تا از عزیزان قدردانی کنیم، نعمت‌هایمان را بشماریم، وعده‌های غذایی و هدایایی را به اشتراک بگذاریم، در سالی که گذشت تأمل کنیم و از فرا رسیدن بهار و فرصت‌های فصل جدید استقبال کنیم. “

به گفته بایدن ها، این جشنواره “به رسمیت شناختن و تجلیل از فرهنگ ها و دوستی های پر جنب و جوش بسیاری از جوامع دیاسپورایی ما در آمریکا است که کمک های خارق العاده ای انجام می دهند و هر روز ساختار ملت ما را تقویت می کنند.”

در این بیانیه تصریح شده است که «روح آغازهای جدید و شادی نوروز» در سفره هفت سین کاخ سفید منعکس شده است که نشان دهنده «امیدهای ما برای سال جدید» است.

بایدن ها گفتند: نوروز برای همه کسانی که عید را جشن می گیرند مبارک، نوروز را به شما تبریک می گوییم.

مطالب مرتبط

نوشته‌ی بعدی


https://dailies.ir/22/03/2022/%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%86-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%b1%d8%a7-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%da%a9-%da%af%d9%81%d8%aa/