پخش آثار همخوانی محمدرسول الله (ص) از رسانه ملی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم قربانی سرپرست گروه همخوانی و تواشیح محمد رسول الله گفت: به فضل الهی و در راستای فضاسازی دینی و قرآنی در ماه مبارک رمضان و بویژه در رسانه ملی، سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه حضرت محمدرسول الله (ص) در اقدامی ویژه، از ماه‌های گذشته اقدام به تولید آثار متعدد برای ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ توسط گروه همخوانی و تواشیح محمد رسول‌الله (ص) نموده است.

وی با اشاره به اینکه تولیدات امسال نسبت به سالیان گذشته از رشد ویژه‌ای برخوردار بوده است، افزود: برای رمضان امسال دوازده اثر تصویری از اسماءالحسنی، ربّنا و دعای «یاعلی یاعظیم» تولید و آماده رونمایی است. این آثار در عتبات عالیات عراق، سوریه و شهرک سینمایی نور تصویربرداری شده است.

قربانی اظهار داشت: اولین اثر اسما الحسنی گروه نوجوانان محمد رسول‌الله و اثر مشترک با گروه بزرگسالان از آثار تولیدی جدید است. همچنین اثرهای ربنا در مسجد سهله، اسما الحسنی در حرم های حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) و دعای «یاعلی یاعظیم» در صحن حضرت زهرا (س) حرم امام علی (ع) از دیگر آثاری هستند که بزودی رونمایی و از شبکه‌های مختلف رسانه ملی پخش خواهند شد.

وی در پایان گفت: لازم به یادآوری است که شادروان حسن صفری علاوه بر حضور در اجرای این آثار، صدابرداری همه آثار را هم برعهده داشت.

پخش آثار همخوانی محمدرسول الله (ص) از رسانه ملی