واکنش محمود کریمی به شهادت روحانی جهادگر در حرم امام رضا(ع)

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود کریمی مداح اهل بیت (ع) بامداد امروز چهارشنبه ۱۷ فروردین‌ماه در حاشیه مجلس مناجات‌خوانی حرم امام رضا (ع) به شهادت حجت‌الاسلام اصلانی روحانی جهادگر در حرم رضوی واکنش داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: باتوجه به غربت دین اسلام تحلیل‌های مختلفی می‌شود که بین دو ملت ایران و افغانستان اختلاف وجود دارد و یا بین شیعه و سنی اختلاف است و دنبال این موضوعات هستند تا به اختلاف دامن بزنند. نظر من این است که دلیل این موضع‌گیری‌ها قوی شدن مسلمانان است و دشمن بنا دارد اسلام را ضعیف نگه دارد. ان شاء الله به آبروی امیرالمومنین رسوا خواهند شد و به خواسته‌های خود نخواهند رسید.

کریمی گفت: شهید اصلانی از جانبازان جهادگر در حوزه محرومیت‌زدایی حاشیه شهر مشهد بود که وقتی به محرومین رسیدگی می‌کرد، نگاه نمی‌کرد او شیعه است یا سنی و یا اصلاً چه دین و مذهبی دارد او برادر دو شهید و یک جانباز بود.

این مداح اهل بیت (ع) افزود: خانواده‌اش گفتند که او امسال عید سر مزار حاج قاسم سلیمانی به همه گفته بود، دعا کنید من شهید شوم. روزی‌مان باید شهادت باشد و خوش به حال آن کسی که در حرم امام رضا (ع) دست و پا بزند.

وی گفت: روی حرمت حرم در این خصوص بسیار بحث است و ان‌شاءالله به آبروی امیرالمومنین، دشمنان امام رضا (ع) و این نظام مقدس جمهوری اسلامی نابود شوند. این نگاه جهادگری، نگاه حضرت زهرا (س) است که داریم: «وَ یُطْعِمُونَ الطَّعامَ عَلی‏ حُبِّهِ مِسْکیناً وَ یَتیماً وَ أَسیراً» ایشان زمانی که به مسکین، یتیم و اسیر کمک کرد از آنان درباره دین‌شان سوال نکرد.

کریمی افزود: طلبه جهادی و نیروهای جهادگر کاری به هیچی ندارند و تنها به دنبال محرومیت‌زدایی هستند. ان‌شاءالله این مملکت با سرعت پیشرفت خواهد کرد.

فیلم این سخنان را اینجا مشاهده کنید:


واکنش محمود کریمی به شهادت روحانی جهادگر در حرم امام رضا(ع)