رویداد علمی «احیای عاصمه» برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، رویداد علمی «احیای عاصمه» تلاشی برای ایجاد فضای رقابتی بین طلاب علاقمند است تا بتوانند ضمن اخذ مشورت‌های جدی از علمای فاضل و صاحبان اندیشه طرح‌ها و برنامه‌های خود را برای تربیت طلاب مؤثر و کارآمد در عرصه فقه تحقق ارائه نمایند.

اختتامیه این رویداد در روز پنج شنبه ۱۹ اسفندماه از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ در محل حوزه علمیه مشکات علی بن موسی الرضا (علیه السلام) تهران با حضور ۴ گروه نهایی از بین ۱۳ گروه شرکت کننده در این رویداد که به مرحله نهایی راه یافته اند با داوری حجج اسلام عالم زاده نوری، قاسمیان، وکیلی، حیدری و رهدار و با حضور حجج اسلام گلی، عاشوری، علی محمدی و سهرابی برگزار می‌گردد و به نفرات برگزیده به ترتیب ۱۵۰،۱۰۰،۷۰،۲۰ میلیون ریال هدیه نقدی اهدا خواهد شد.

همچنین جهت ارتقای کیفیت علمی این رویداد فرصتی مهیا شده است تا طلاب عزیز ضمن شرکت در مراسم اختتامیه با بررسی و نقد شفاهی چهار اثر راه یافته به مرحله نهایی، آنها را داوری کنند و در رتبه‌بندی آنها نقش داشته باشند.

ضمناً کسانی که ایده یا طرحی در این زمینه دارند و نتوانستند در این رویداد شرکت نمایند می‌توانند تا ۱۸ اسفندماه ایده‌های خود به دبیرخانه رویداد در پیام رسان های اجتماعی بله و ایتا به آدرس[email protected] ارسال و از جوایز گوناگون مادی و معنوی بهره مند گردند.

رویداد علمی «احیای عاصمه» برگزار می‌شود