برترین های آموزشی شورای عالی قرآن در دوماه اخیر معرفی شدند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن، در سومین دوره آموزش غیر حضوری شورای عالی قرآن که با هدف رشد و پیشرفت فنی تلاوت قاریان برگزیده در طرح ارزیابی اجرا می‌شود، ۷۷ نفر از قاریان غیر تهرانی دارنده گواهی‌نامه تخصصی در درجات سه و چهار، در پنج گروه مجزا در محضر اساتید ممتاز به صورت مجازی بهره‌مند شدند.

جلسات آموزشی، یک نوبت در ماه برگزار می‌شود. در یک نوبت به صورت ارتباط برخط و تصویری و در نوبت بعدی به صورت ارسال فایل و دریافت نکات اساتید انجام می‌شود و در پایان ماه قاریانی که بهترین عملکرد را در هر کدام از گروه‌های پنج‌گانه داشته باشند، تعیین و معرفی می‌شوند.در این دوره، رضا محمدپور، نصرت‌الله حسینی، علی قاسم آبادی، حسن مختاری و علی اکبر کاظمی به عنوان مدرس مشارکت دارند.

برگزیدگان سومین دوره آمورش غیرحضوری شورای عالی قرآن در بهمن و اسفندماه ۱۴۰۰

سعید رحیمی از قم، علی آویشی از خراسان رضوی، مهدی صلاحی و محمد حبیب‌زاده از اردبیل، وحید کرمی از لرستان، سیدسجاد اشرفی از مازندران، برگزیدگان بهمن‌ماه و حمزه عوده‌زاده از خوزستان، رضوان راحلی سرقین، مهدی صلاحی و پویا محرابیان از اردبیل، علی شکفته از خراسان شمالی و محمدحسین فراهانی از قم، برگزیدگان اسفندماه هستند..

برترین های آموزشی شورای عالی قرآن در دوماه اخیر معرفی شدند