سفر مدیر مرکز اسلامی هامبورگ به کشور عراق و دیدار با مراجع

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت اعیاد شعبانیه و به منظور دیدار با مراجع معظم تقلید و اساتید حوزه علمیه نجف و کربلا، حجت الاسلام مفتح امام و مدیر مرکز اسلامی هامبورگ در سفری چند روزه به عراق ضمن زیارت عتبات عالیات و مراقد مشرفه در شهرهای نجف کربلا کاظمین و سامرا با مراجع معظم تقلید و اساتید حوزه علمیه نجف و کربلا دیدار و گفتگو کردند.

مدیر مرکز اسلامی هامبورگ ضمن دیدارهای جداگانه خدمت آیت الله سیستانی، آیت‌الله فیاض و آیت‌الله بشیر نجفی، همچنین با اساتید مطرح حوزه علمیه نجف و کربلا همچون آیت الله ایروانی، آیت‌الله آل راضی، آیت الله مدرسی و آیت‌الله جواهری نیز دیدار کردند، و گزارشی از فعالیت‌های مرکز اسلامی هامبورگ در آلمان ارائه کردند.

سفر  مدیر مرکز اسلامی هامبورگ به کشور عراق و دیدار با مراجع

ایشان در ادامه سفرشان با حضور در بیت مرحوم امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در نجف اشرف با یادگار بیت امام راحل حجت الاسلام سید علی خمینی دیدار کردند.

سفر  مدیر مرکز اسلامی هامبورگ به کشور عراق و دیدار با مراجع

بازدید از حوزه‌های علمیه و مراکز دینی نجف مانند مدرسه آیت‌الله سید عبد الله شیرازی مدرسه آیت‌الله سید مرتضی کشمیری و مرکز آل البیت علیهم السلام و اطلاع از روند درس‌های حوزوی در این مدارس جز برنامه‌های این سفر بود.

سفر مدیر مرکز اسلامی هامبورگ به کشور عراق و دیدار با مراجع