بمب نقل و انتقالات استقلال خنثی شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، راهبرد استقلال برای جذب لژیونرها فوتبال ایران هر چند که با توافق اولیه این تیم با کاوه رضایی و محمد محبی روند مثبتی را طی می‌کند اما اکنون از لیگ فوتبال ترکیه خبر می رسد که «علی کریمی» یکی از گزینه‌های آبی‌پوشان در تست‌های پزشکی پیش از فصل کایسری اسپور شرکت کرده و احتمال حضور وی در لیگ ایران به مراتب پایین تر از  پیش است.

کریمی یکی از بازیکنانی بود که در تیم تهاجمی اندره‌آ استراماچونی نقش مهی داشت و یکی از بازیکنان محبوب هواداران به شمار می‌رود. وی در ۵۳ بازی با پیراهن استقلال هفت گل را به ثمر رساند و یک از خلاق‌ترین هافبک‌های آبی‌پوشان در چند فصل گذشته به شمار می‌رود.

کریمی سابقه بازی در تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان، دیناموزاگرب کرواسی، الدحیل قطر و کایسری اسپور را در کارنامه دارد.

حضو کریمی در تست‌های پزشکی پیش از فصل کایسری موجب شده تا بسیاری از هواداران نسبت به بازگشت وی به تیم فوتبال استقلال ناامید شوند. استقلال اکنون به دنبال جذب محمد نادری، محمد محبی و کاوه رضایی است. همچنین شنیده می‌شود ژان کارلوس برزیلی نیز در لیست خریدهای ریکاردو ساپینتو حضور دارد.

کریمی فصل گذشته به کایسری اسپور رفت اما مصدومیت مانع درخشش وی در لیگ فوتبال ترکیه شد وی همبازی مجید حسینی دیگر بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران است.

بمب نقل و انتقالات استقلال خنثی شد