چه اتفاقی افتاده که استقلال مغرور شود؟

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، بیژن طاهری، در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال پیش از بازی با نفت آبادان اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم، تیم در وضعیت خوبی است و برای بازی با نفت آبادان آماده می‌شویم.

وی  در خصوص اینکه خیلی از کارشناسان معتقدند هنوز قهرمان مسابقات مشخص نشده و فاصله 6 امتیازی مطمئن نیست گفت: همینطور است که می‌گویید. همه بچه‌ها می‌دانند هنوز اتفاقی نیفتاده است. اصلا چرا بازیکنان باید مغرور شوند، مگر اتفاقی افتاده است؟ 9 بازی برای ما در جهت قهرمانی است و هر بازی یک فینال  محسوب می‌شود. همه این 9 بازی هم سخت است و باید با تمام توان در این دیدارها تلاش کرد.

سرپرست تیم استقلال در خصوص بازی با نفت آبادان عنوان کرد: نه فقط نفت آبادان بلکه تمام بازی هایی که در پیش داریم سخت و سنگین است. بازیکنان استقلال بازیکنانی بزرگ و حرفه‌ای هستند و تفکر حرفه‌ای دارند، می‌دانند هر بازی در راه قهرمانی چقدر تاثیر دارد به همین دلیل مطمئن هستم با تفکری جدی وارد مسابقات پیش رو خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

رکوردهای بی‌نظیر گلر استقلال در لیگ

طاهری در خصوص اینکه حسین حسینی مدعی شده اسکوچیچ باید او را هم ببیند گفت: او حرف بی ربطی نزده، حسینی ماه‌ها است بدون حاشیه تلاش می‌کند. نه فقط حسینی بلکه خیلی از بازیکنان استقلال شایسته حضور در تیم ملی هستند.به نظر شما سرمربی تیم ملی نباید بازیکنان تیمی که هفته ها است صدرنشین لیگ برتر محسوب می شود و و فوتبال خوبی بازی می‌کند را به تیم ملی دعوت کند؟

وی تاکید کرد: چرا استقلال با این شرایط خط فاع و هافبک و حمله فقط باید یک بازیکن در تیم ملی داشته باشد؟ استقلال بهترین تیم حال حاضر ایران است و من مطمئن هستم آقای اسکوچیچ و همکارانش بدون غرض به بازیکنان نگاه کرده و از آنها دعوت خواهند کرد.

سرپرست تیم ملی در خصوص غیبت چند مدافع استقلال در بازی با نفت آبادان گفت: در هر صورت سرمربی تیم حتما تفکراتی برای این موضوع دارد و با برنامه خودش تیم را به زمین خواهد فرستاد.

طاهری در خصوص وضعیت سعید مهدی و ابوالفضل جلالی گفت: هر دو بازیکن مشکلی ندارند و در تمرینات گروهی تیم حضور دارند. استفاده از آنها هم به نظر مجیدی بر می‌گردد.

https://dailies.ir/09/03/2022/%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%aa%d9%81%d8%a7%d9%82%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%ba%d8%b1%d9%88%d8%b1-%d8%b4%d9%88%d8%af%d8%9f-2/