نقطه تاریک بازی رفتار مجیدی بود/ آقا پسر در رویکردت تجدید نظر کن!

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۲۰ امروز جمعه با قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر آبی ها به پایان رسید.

علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: بازی بسیار خوبی بود اما آنچه به بازیکنانم گفته بودیم انجام نشد و ۳۰ دقیقه از بازی را از دست دادند و روی یک صحنه غافلگیر شدند.

وی ادامه داد: چند تعویض انجام دادیم که بتوانیم شرایط را بهتر کنیم اما ۳۰ دقیقه بازیکنانم خواب شان برد.

در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کردیم و حریف را مجبور کردیم که به بازی فیزیکی رو آوردند. هفته پیش اگر گل را از تیم پرسپولیس زود می خوردیم کارمان سخت می شد اما امروز این گل زودهنگام را خوردیم.

بیشتر بخوانید:

عصبانیت غلامپور از برخوردها با مجیدی

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت ادامه داد: فوتبال را مالکانه بازی کردیم. سعی و تلاش ما این بود که بتوانیم سه امتیاز را به ارمغان ببریم.

علیرضا منصوریان ادامه داد: بازی یک نقطه تاریک داشت. تمام زندگی من احترام است. زندگی من این است که قدم را کوتاه کنم تا بتوانم با مردم زندگی کنم. ما باید در اختیار مردم باشیم و به دوستان قدیم احترام بگذارم.

از صمیم قلبم برای استقلال و پرسپولیس احترام قائل هستم. در آبادان فقط زرد طلایی هستند. من از سال ۱۳۶۳ فوتبال بازی کردم و از سال ۱۳۸۳ کار مربیگری را شروع کردم. من نمی دانم قیمت فوتبال چقدر است. دوست خوب ما فرهاد مجیدی از کنار ما آمد رد شد. یاد زمانی افتادم که آمد استقلال و آقای فتح الله زاده گفت که خیلی لاغر است گفتم شما ۱۰ میلیون به او بده خانه بگیرد اما من چک دادم تا مجیدی خانه بگیرد. چک من هنوز دست آقای فتح الله زاده است.

به فرهاد مجیدی به عنوان یک برادر نصیحت می کنم. فوتبال زود می گذرد. آقا پسر گل شما ما را بردید و ما هم باختیم ولی این که می آیی از بغل محمد خرمگاه و بقیه رد می شوی می روی و یکی را می بری که کت شما را بگیر و یکی را با دوربین می بری. امروز نکته تاریکی داشت.

آقای مجیدی یک رویکرد به خودت داشته باش. شاید ما را شطرنجی کرده بودند که مجیدی ما را ندید.

نقطه تاریک بازی رفتار مجیدی بود/ آقا پسر در رویکردت تجدید نظر کن!