دربی یک فینال بزرگ برای پرسپولیس است

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، حمید درخشان، درباره دربی فردا عنوان کرد: پیش‌بینی من این است که بازی خوبی را خواهیم دید. پرسپولیس با توجه به شرایط جدول راهی جز برد در این بازی ندارد و تساوی هم به درد این تیم نمی‌خورد. این مسابقه برای پرسپولیس مثل یک فینال بزرگ است و اگر برنده شود، جدا از گرفتن 3 امتیاز برای ادامه بازی‌ها روحیه بیشتری می‌گیرد و رقیب دیرینه‌اش را با چالش مواجه خواهد کرد. پرسپولیس باید شجاعانه بازی کند چون نیاز به مبرمی به کسب 3 امتیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

پیش‌بینی جالب پژمان جمشیدی از نتیجه دربی

وی در خصوص وضعیت گلرهای پرسپولیس و اینکه کدام دروازه‌بان باید در دربی به میدان برود، اظهار داشت: این موضوعی است که به کادر فنی مربوط می‌شود ولی اعتقاد دارم که حامد لک باید بازی کند. لک دروازه‌بانی توانمند و باتجربه‌ است و برخی اتفاقات باعث شد تا حدودی از لحاظ روحی لطمه بخورد. با این حال کادر فنی پرسپولیس قطعاً با این دروازه‌بان صحبت خواهند کرد تا از لحاظ روحی در شرایط مطلوبی قرار بگیرد.

درخشان در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی روز پنجشنبه خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم پرسپولیس با یک گل برنده دربی خواهد شد و امیدوارم بعد از بازی هواداران پرسپولیس را خوشحال ببینیم.

دربی یک فینال بزرگ برای پرسپولیس است