طلسم‌شکنی خارجی‌های استقلال در دربی

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق،‌ از اولین رویارویی تیم‌های استقلال و پرسپولیس در سال ۱۳۴۷ تا آخرین بازی این دو تیم در تاریخ سیزدهم آذرماه سال جاری(دربی رفت – شماره ۹۷) هرگز هیچ بازیکن خارجی در طول همه دربی های برگزار شده برای تیم استقلال گل نزده است.

این در شرایطی است که در تیم پرسپولیس بازیکنان خارجی همچون ایمون زاید (سه گل)، تونی بنگستون، عیسی ترائوره و بشار رسن بازیکنای خارجی بوده‌اند که در مجموع بازیکنان غیر ایرانی حاضر در همه این سال ها موفق به باز کردن دروازه استقلال شده اند. حالا و در شرایطی که تیم استقلال ۴ بازیکن خارجی در جمع نفراتش دارد بعید نیست در این دربی برای اولین بار یکی از آنها با پیراهن استقلال دروازه پرسپولیس را باز کند.

بیشتر بخوانید:

تردید مجیدی برای استفاده از دو بازیکن

رافائل سیوا، عزیزبک آمانوف، رودی ژستد و کوین یامگا ۴ بازیکن (به ترتیب) برزیلی، ازبکستانی و فرانسوی استقلال هستند که به احتمال زیاد هر چهار نفرشان نیز در دربی به میدان خواهند رفت و این فرصت را دارند تا طلسم گل نزدن های دهها خارجی که پیش از این در این تیم حضور داشتند ولی موفق به گلزنی به پرسپولیس نشده اند را بشکنند.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم از ساعت ۱۷ و ۳۰ روز پنجشنبه ۲۶ اسفند در استادیوم آزادی برگزار می‌شود.

طلسم‌شکنی خارجی‌های استقلال در دربی