ممنوعیت ویژه برای ۲ بازیکن پرسپولیس

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، پیش از این درخبرها آمده بود که فرهاد مجیدی در آستانه بازی حساس تیمش با پرسپولیس بازیکنان خود را ممنوع المصاحبه  و البته حضور در فضای مجازی را هم برای آنها ممنوع کرده است.

مجیدی حتی از بازیکنانش خواسته تا قبل از بازی پنجشنبه قید حضور در فضای مجازی را هم بزنند و به خصوص کاری به کار اینستاگرام نداشته باشند.

قبلا دیده شده بود که بعضی از بازیکنان استقلال تا صبح در فضای مجازی هستند ولی حالا مجیدی از آنها خواسته که تا پایان جام حذفی عطای فضای مجازی را به لقایش ببخشند و فقط روی بازی با پرسپولیس تمرکز کنند.

فرهاد مجیدی که پیش از این موفق شده است یحیی گل محمدی را در نیمه نهایی جام حذفی فصل گذشته شکست دهد حالا باز هم دنبال برتری مقابل رقیب سنتی است.

بیشتر بخوانید:

دربی یک فینال بزرگ برای پرسپولیس است

یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس اما هیچ یک از بازیکنان خود را ممنوع المصاحبه نکرده اند. شنیدیم سرمربی پرسپولیس فقط به دو بازیکن خودش دستور داده است تا روز دربی از فعالیت در فضای مجازی پرهیز کنند.

این دو بازیکن ظاهرا حامد لک و احمد گوهری هستند! یکی از معماهای پرسپولیس پیش از شروع دربی همین پُست دروازه بانی است. جایی که حامد لک با اشتباه ویران‌کننده در آبادان باعث شد اختلاف پرسپولیس با رقیب دیرینه‌اش به ۶امتیاز برسد.

این اشتباه موجی از خشم را میان هواداران پرسپولیس ایجاد کرد و لک در رسانه‌ها و صفحات مجازی زیر تیغ شدیدترین انتقادها قرار گرفت. این دروازه‌بان در فصل جاری و در چند بازی اشتباهاتی داشت که منجر به از دست دادن چند امتیاز حساس شد تا لک حتی اعتماد کادر فنی پرسپولیس را هم از دست‌ رفته ببیند. حالا این دروازه‌بان در موقعیتی ویژه قرار دارد و خیلی‌ها در انتظار بازی روز پنجشنبه هستند تا ببینند لک دوباره به چارچوب دروازه برمی‌گردد یا مربیان پرسپولیس با یک ریسک بزرگ، گوهری را در چارچوب دروازه قرار خواهند داد.

یحیی گل محمدی تلاش می کند دو دروازه بان تیمش در بهترین شرایط روحی و روانی و تمرکز کامل باشند تا هریک پنج شنبه درون دروازه ایستاد بهترین عملکرد را داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس معتقد است حضور و فعالیت در اینستاگرام ممکن است ذهن دو دروازه بان تیمش را به هم بریزد.

ممنوعیت ویژه برای ۲ بازیکن پرسپولیس