منوچهری: راه قهرمانی استقلال با ساپینتو ادامه دارد؛ جباری گزینه‌ای جذاب برای کادرفنی است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، امین منوچهری عصر چهارشنبه در حاشیه مراسم معارفه سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: ریکاردو بازیکن و مربی نام آشنایی است که هیجان زیادی در کنار زمین دارد و می‌تواند به نتیجه گرفتن استقلال کمک کند. او آمده تا موفق شود و جز این هدف دیگری ندارد و با این اوصاف جو باشگاه استقلال مثبت خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به صحبت‌های مصطفی آجورلو(مدیرعامل استقلال) و آرامشی که وجود دارد، اول فصل گذشته همه نگران جوانی تیم بودند اما با همان آرامش تیم بسته شد و به قهرمانی رسید. باید به آن آرامش اعتماد کنیم و این انتخاب سرمربی مثبت است و در بازار نقل و انتقالات اتفاقات خوبی رخ می‌دهد. رفتن مربی سخت بود زیرا همه پس از رفتن مجیدی ناراحت هستند. به طور قطع این پیشرفت استقلال ادامه دارد و وظیفه داریم این راه را ادامه دهیم تا قهرمان شویم. در این راستا بازیکنان در جهت قهرمانی انرژی خود را ذخیره کنند.

بازیکن اسبق استقلال ادامه داد: هنوز در ابتدای راه هستیم و از این بابت خیلی خوشحالم که جزو کوچکی از باشگاه استقلال هستم. در حدی نیستم که به عنوان دستیار نامم آورده شود، بلکه حق پیشکسوتان استقلال است و امیدوارم انتخاب شایسته‌ای باشد تا به استقلال کمک کند. مجتبی جباری هم جزو گزینه‌های جذاب برای استقلال است.

منوچهری: راه قهرمانی استقلال با ساپینتو ادامه دارد؛ جباری گزینه‌ای جذاب برای کادرفنی است