تداوم غیبت باقری در تمرین پرسپولیس

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، بازیکنان تیم پرسپولیس که در نوبت صبح امروز تمرینات سنگینی را انجام داده بودند، در نوبت بعدازظهر هم تمرینات نسبتا سنگینی را در برنامه داشتند.

* با شروع تمرین، بازیکنان ابتدا در قالب سه گروه به تمرین راندو پرداختند. حفظ توپ در بخش کوچکی از زمین، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند زیر نظر یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخپوشان انجام شد و در پایان هم فوتبال درون تیمی به مدت ۲۰ دقیقه در دستور کار قرار گرفت.

* تمرین نوبت بعدازظهر هم نسبتا سنگین بود و ۹۰ دقیقه به طول انجامید و دروازه‌بان‌ها هم که در ابتدای تمرین، اختصاصی زیر نظر داود فنایی برنامه‌های ویژه خود را انجام داده بودند، در بخش‌های بعدی تمرین، در اختیار کادر فنی قرار گرفتند.

* تمرین نوبت عصر امروز در هوای سرد ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و به جز ملی‌پوشان، سایر بازیکنان به طور کامل در اختیار کادر فنی بودند. سیامک نعمتی هم اختصاصی کار کرد تا بتواند هر چه زودتر در تمرینات گروهی حاضر شود.

* کریم باقری هم با وجود بهبودی بیماری کرونایش و در شرایطی که به تازگی به دبی سفر کرده بود در این تمرین غایب بود.

* در این تمرین، بازیکنان با روحیه بسیار خوب و در فضایی که حس رقابت در آنها وجود داشت، با شوخی و خنده در بخش‌های مختلف حاضر بودند. کادر فنی هم تاکید زیادی بر روی انجام صحیح تمرینات داشتند.

* با توجه به غیبت ملی‌پوشان، کادر فنی پرسپولیس، امروز پنج بازیکن تیم امید را برای انجام برنامه‌های تاکتیکی تیم، به تیم بزرگسالان اضافه کرد.

* پرسپولیس فردا (شنبه) هم در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین خواهد کرد.

https://dailies.ir/26/03/2022/%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%85-%d8%ba%db%8c%d8%a8%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d9%82%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3-2/